Ihrisko v zeleni

Published by:

Veľkogróbsky triatlon 2017

Published by:

V sobotu sme asistovali chalanom z Human Motors, ktorí organizovali Veľkogróbsky triatlon (bližšie info https://www.facebook.com/velkogrobskytriatlon/?fref=ts) Výťažok z podujatia ide pre deti v našej škôlke a škole .

Dni obce 2017

Published by:

Aj takto vyzerali dni obce s hasičmi. Toľko detskej radosti sa len tak nevidí . Pozrite si fotky z penovej „párty“ na obecných dňoch 2017 vo Veľkom Grobe.

« 1 z 2 »

Zásah pri zdravotnom stredisku 20. augusta 2017

Published by:

Včerajší zásah pri zdravotnom stredisku. Prírodný živel zlomil veľkú vetvu topoľa, ktorá ohrozovala zdravie občanov i telefónne vedenie. Za fotky ďakujeme Rišovi Lukscheiderovi.

Maľovanie škôlky 22.7. – 6.8. 2017

Published by:

„Sme radi, že máme v dedine hasičov, ktorí ochotne a nezištne pomáhajú všade tam, kde treba a hlavne vyzdvihujú hodnoty, ktoré boli niekedy, samozrejmosťou a to pomáhať, dať zo svojho času druhým a pozdvihnúť úroveň dediny v ktorej žijeme. Je to veľmi pekné, že ste sa pustili do maľovania škôlky a musím uznať, že je to kvalitne odvedená práca, ktorá sa nám veľmi páči. Chceme Vám poďakovať v mene dôchodcov, že ste sa do toho pustili a tak veľmi dobre ste to zvládli. Je to hanba pre tých, ktorí tu majú deti a neprišli pomôcť aspoň na pár hodín. Prajeme Vám veľa síl, zdravia, aby ste takto kvalitnú prácu mohli robiť čo najdlhšie a veľmi si vážime, čo ste urobili pre najmenších grobanov“. Toto boli slová predsedu jednoty dôchodcov vo Veľkom Grobe Vojtecha Andora staršieho. Dôchodcovia si našli čas a prišli nás podporiť, začo im veľmi ďakujeme. Slová pána Andora, nám dodali silu, neuveriteľne nás povzbudili a sú dôkazom, že to čo robíme má zmysel.

« 2 z 2 »