Monthly Archives: jún 2017

Okresná súťaž DHZ Čierna Voda 2017

Published by:

V sobotu 20.5.2017 sme sa zúčastnili okresnej súťaže DHZ na Čiernej vode v areáli futbalového ihriska, nesúťažne ako pozorovatelia so začiatkom o 9:30h. Po príchode nás privítali organizátori podujatia. Pekne upravený areál a rozvoniavajucí guláš už vopred predznamenával vydarené podujatie. Oficiálne privítanie všetkých zúčastnených prebehlo rýchlo a nastala dlho očakávaná súťaž pozostávajúca z požiarneho útoku a štafety 8x50m vedľa seba. Videli sme neúnavný boj DHZtiek ktorých kvalita je z roka na rok lepšia. Okolo 13h sa podujatie skončilo rozdaním cien. Ďakujeme organizátorom za pekne strávené dopoludnie a vynikajúci guláš na ktorom sme si pochutili.

Ľudo

Deň detí 2017

Published by:

4.6.2017 Dobrovoľný hasičský zbor Veľký Grob (s asistenciou DHZ Mostová) a miestny spolok Červeného kríža, zorganizovali oslavu MDD vo Veľkom Grobe. Keďže objednávka pekného počasia nebola akceptovaná, presunuli sme akciu z ihriska do kultúrneho domu.Pripravili sme pre deti množstvo súťaží, museli sme však zrušiť ukážku zásahu hasičov a streľbu zo vzduchovky. Napriek nepriaznivému počasiu sa prišlo zabaviť cca 70 detí, ktoré sa mohli po absolvovaní súťaží posilniť gulášikom . Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na budúci rok.

« 2 z 2 »

Strojnícky kurz 2017 Galanta

Published by:

Naši strojníci, DHZ Veľký Grob, sa zúčastnili zdokonaľovacieho strojníckeho kurzu, organizovaného Dobrovoľnou požiarnou ochranou Galanta.